top of page

Letní příměstské tábory 2024

Barevné léto v Kamínku

Na letní prázdniny máme připravené příměstské tábory v krásném prostředí v blízkosti lesoparku a soutoku Tiché a Divoké Orlice.

Společně prožijeme léto plné her, zábavy, objevování, kreativního vyrábění, dobrodružství a výletů do přírody.

Program je vhodný pro holky a kluky ve věku od 3
do 10 let.

Skupinu dětí vedou naši zkušení průvodci, s respektující,
otevřenou a laskavou náručí.

Cena tábora je 2800,- Kč za týden/ dítě

Slevy na druhého a dalšího sourozence dítěte přihlášeného na tábor činí 200,- Kč


Cena zahrnuje: teplý oběd, pitný režim, zkušené lektory, materiál, pomůcky, pojištění.

Příměstský tábor v Kamínku  probíhá každý den od 7:30 do
16:00 hod.


U obsazeného termínu se můžete hlásit jako náhradníci.

Pod lupu si letos dáme živou a neživou přírodu. Budeme zkoumat nejen přírodu, ale i podnikat pokusy a experimenty. Děti v prvních dnech seznámíme s přírodními zákonitostmi, prostředím a terénem, který budeme zkoumat. V průběhu celého týdne nás navštíví odborníci ze strany, biologie entomologie a dojde také na včelaření, celotáborová hra, pohybové aktivity a zábavné hry. Čekají nás dny plné badatelských experimentů. Tábor je vhodný pro
děti od 3-10 let.

15. - 19. 7. Malý badatel

22. - 26. 7. Řemeslo má zlaté dno

Kolik řemesel znáš tolikrát jsi člověkem! O tom se přesvědčíme letošní rok na příměstském táboře v Albrechticích. Pojďte s námi na výpravu za řemesly, hlavní náplní bude tvůrčí činnost a zaměstnáme tak naše šikovné ručičky. Děti budou mít možnost ukázky několika rukodělných prací, pracovat se dřevem a dalšími materiály. Za doprovodu zkušených lektorů s řemesly nahlédneme i do středověku. Navštíví nás švec, pregéř či brníř. Ušijeme si boty a vyrobíme další výrobky. Čeká nás ukázka ručních prací či výroby dřevěného nádobí a mnoho dalších.
Tábor je vhodný
pro děti od 3-10 let.

1454794.png

5. - 9. 8. Ve zdravém těle zdravý duch

Máte rádi pohyb, přírodu a objevování neznáma? V tom případě nemůžete chybět u dobrodružství kluka Proužka a slečny Kuličky, kteří se na Vás těší a budou Vás provázet celým táborem. Budeme poslouchat příběhy dědečka námořníka o čtyřech královstvích přírody, do kterých se společně vydáme a prožijeme je v pohybu, rytmu i pastelkou na papíru. Vyrobíme si hudební nástroj, na který budeme hrát a naučíme se nějakou novou písničku. Společně rozhýbáme sebe a možná i přírodu kolem nás. Taneční tábor plný zábavy, kde si užijeme bohatý program pod vedením zkušeného instruktora. Nebude chybět táborák s kytarou či diskotéka. Celý týden nás čeká hodně společné radosti všemi smysly v krásných prostorách MC Ratolest v Týništi nad Orlicí. Tábor je vhodný pro děti od 3-10 let.

12. - 16. 8. Indiáni - po stopách bizona

Stejně jako minulý rok tak i letos se uskuteční setkání indiánských kmenů na louce u Hadí řeky v Albrechticích nad Orlicí. Indiáni budou trávit celé dny přírodě pod širým nebem, ale i v opravdovém teepee. V úkrytu se shromáždíme pouze za nepříznivého počasí. Malé bojovníky čeká spousta her, čtení příběhů ze života Indiánů, tanců, písní, poznávání léčivých bylin, vaření v kotlíku, ukázka stavby teepee, lov bizonů, výroba předmětů a mnoho dalšího. I v letošním roce nás bude po celý týden doprovázet náš náčelník – Sebastian Prax. Tábor je vhodný pro děti od 3-10 let.

Láká vás vyrazit na výlet? Užívat si les, hry a přitom se učit zálesáckým dovednostem? Přidejte se k malé skupině
kamarádů (max. 16 dětí v doprovodu 2-3 zkušených
průvodců-pedagogů), která bude každý den objevovat jiné
místo v krásném prostředí lesoparku.


Platbu proveďte dle pokynů provozního řádu
.


Letní tábory provozujeme za podpory obce Albrechtice nad Orlicí.

Děkujeme

bottom of page